Hnutí za práva zvířat!

19. června 2009 v 19:40 | Dendy-vendy |  Řetězáky,atd. ...
U nás se za práva zvířat angažují např.organizace Svoboda zvířat(www.svobodazvirat.cz) ,Ochránci hospodářských zvířat(www.ohz.cz), Společnost pro zvířata(www.spolecnostprozvirata.cz) nebo Different Life(www.differentlife.cz). S propagací vegetariánství souvisí např.i kampaň proti prodeji vánočních kaprů.Aktivisté ze Svobody zvířat se snaží společnou kampaní s polskými kolegy(www.krvavevanoce.cz) poukázat na utrpení každoročně působené asi dvěma milionům kaprů.
dál...

TRANSPORTY ZVÍŘAT:Zvířat při nich prožívají strach, v zimě jsou vystavena mrazu, v létě vysoké teplotě, nedostávají dostatek krmiva ani vody.Objevují se dva základní typy reakcí:"ztráta na váze" a "cestovní horečka".Transporty se týkají snad všech tvz. hospodářských zvířat- teat, krav, prasat, ovcí, drůbeže atd. Cesta na smrt:Svoboda zvířat upozorňuje na transporty živých koní z Polska do Itálie prostřednicvím kampaně Cesta na smrt.Z koňmi zacházi strašně.Mučí je.

Každým rokem je z Polska vyvezeno asi 30 000 koní do Itálie na jatka. Ti jezdí hladoví, žízniví a vyděšení až pět dní. Jejich cesta představuje jeden z nejkrutějších a nejméně kontrolovaných způsobů transportu zvířat. www.svobodazvirat.cz/.../petice/polskapetice.htm

TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH:Pokusy na zvířatech(tvz.vivisekce).Testování zvířat se dělá za živa.Zvířata nejsou uspané a oni je řežou za živa.

Takže proč my zvířatům ubližujeme?Oni nám nic nedělají...a my jim děláme mnoho potíží...VĚTŠINA LIDÍ NA TOMTO SVĚTĚ JSOU BESTIE!!!
O propojenosti hnutí za práva zvířat a vegetariánského hnutí svědčí např. první bod mezi radami Svobody zvířat, jak bojovat proti vivisekci(chirurgické zákroky bez umrtvení) zní:"Předně se snažte zůstat zdraví-skrze plonohodnotnou vegtariánskou výživu, vyvarování se alkoholu, cigaretám a stresu spolu s pěstováním sportu...", protože zdravý člověk nebude užívat žádné léky včetně těch, které jsou testované na zvířatech.

OBLEČENÍ BÝVÁ TAKÉ SPOJENO S UTRPENÍM ZVÍŘAT.JEDNÁ SE O RŮZNÉ VÝROBKY Z KŮŽE (BOTY, OPASKY, TAŠKY), ALE I KOŽEŠINY.O RAZANTNÍM ODMÍTÁNÍ KOŽEŠINOVÉ MÓDY SVĚDČÍ NAPŘ.NÁZEV ČLÁNKU"KOŽICH JE VRAŽDA."SVOBODA ZVÍŘAT VEDE KAMPAŇ "PROTI SRSTI," JEJÍMŽ CÍLEM JE "UKONČENÍ NEBO OMEZENÍ ČINNOSTI KOŽEŠINOVÝCH FAREM."
VLNA:Ovce jsou při stříhání brutálně hozeny na zem a v rekordním čase ostříhány.Jejich poškození jsou na denním pořádku.Nahá těla jsou bez možnosti ochrany vydána napospas extrémním teplotám, dokud vlna znovu nenaroste.PEŘÍ:Škubání peří způsobuje husám zranění a ponechává je bez tepelné ochrany stejně jako ovce.Husy jsou po 4-5 cyklech škubání zabity na jatkách.
HEDVÁBÍ:Hedvábí je vlákno tkané housenkami bource morušového, které se při jeho výrobě vaří živé.

Prosím všechni lidišky, kteří mají blog ať si to skopčí a dají si tento článek na blog... Děkuju moc...
Můj komentář(ten nekopírujte!!):A právě proto nenosim zásadně nic z pravé kožešiny a nejim maso!

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/11/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama